Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas do szkoły Time to school Zeit zur Schule Ya es tiempo para ir a la escuela Czas do szkoły Time to school Zeit zur Schule Ya es tiempo para ir a la escuela

WYMIANY MŁODZIEŻOWE

Developed in conjunction with Joomla extensions.

PEDAGOG/PSYCHOLOG

SECCIóN BILINGüE

Wspaniała seria trwa!

Reprezentacja naszego liceum w koszykówce dziewcząt osiągnęła kolejny ogromny sukces. Bardzo trudno jest wejść na szczyt i zdobyć mistrzostwo, ale jeszcze większym wyzwaniem jest utrzymanie takiego miejsca. Koszykarki z "Czternastki" dokonały jednak tej sztuki, skutecznie broniąc swojej pozycji w Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego.

Finał Wojewódzkiej Licealiady odbył się we wtorek - 24 kwietnia 2018, w naszej szkole. Turniej okraszony został profesjonalną oprawą muzyczną i taneczną. Po trudnych bojach nasz zespół zwyciężył w zawodach, pokonując w wielkim finale V LO z Koszalina. Na najniższym podium uplasował się ZSP 2 w Gryfinie. Nagrodę dla najlepszej zawodniczki turnieju otrzymała Oliwia Pyta, a do pierwszej piątki wybrane zostały: Maja Mańkowska i Martyna Kubicka.

Sukces jest tym cenniejszy, że nasza drużyna utrzymała niesamowitą serię i jeszcze nigdy nie przegrała meczu we własnej hali. Ostatnie osiągnięcie koszykarek oznacza, że "Czternastka" po raz kolejny wystąpi w turnieju decydującym o Mistrzostwie Polski.

Skład naszego zespołu:
Weronika Baszak, Oliwia Pyta, Maja Mańkowska, Martyna Kubicka, Agnieszka Cygan, Katarzyna Czapska, Pola Witków, Karolina Spychała. Trener: Marcin Szewczyk

Wyniki meczów:
XIV LO Szczecin - ZSP 2 Gryfino 71:28
V LO Koszalin - ZSP 2 Gryfino 56:28
XIV LO Szczecin - V LO Koszalin 62:18

Końcowa klasyfikacja:

  1. XIV LO Szczecin
  2. V LO Koszalin
  3. ZSP 2 Gryfino

Gratulujemy osiągnięć zwyciężczyniom i dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację turnieju.

WSPÓŁPRACA

ZŁOTA SZKOŁA 2021

SREBRNA SZKOŁA 2022

ADDVANTAGE MEMBER

ZDJĘCIA

201128696_934509650452372_3894564202833820256_n.jpg

XIV LO