Plan lekcji dla klasy 1d

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1
08:00 - 08:45
-
WF
Wiesław Klimecki
s.gim1
Chłopcy (1a (lo14)) Chłopcy (1d (lo14))
WF
Małgorzata Kuszyk
s.gimn2
Dziewczęta
-
Jęz. pol.
Marta Wojcieszak
8
1d (lo14)
WF
Wiesław Klimecki
s.gim1
Chłopcy (1a (lo14)) Chłopcy (1d (lo14))
WF
Małgorzata Kuszyk
s.gimn2
Dziewczęta
2
08:55 - 09:40
Podst. przed.
Katarzyna Bednarek
106
1d (lo14)
WF
Wiesław Klimecki
s.gimn2
Chłopcy (1a (lo14)) Chłopcy (1d (lo14))
WF
Małgorzata Kuszyk
s.gim.
Dziewczęta
WOK
Elżbieta Bazylewicz
6
1d (lo14)
Mat.dw
Aleksandra Szkibiel
3
1/7
Jęz. hisz.
Barbara Kowalewska
105
2/7
Chem.
Małgorzata Majewska
110
1d (lo14)
3
09:50 - 10:35
Hist.
Katarzyna Kuśmirek
12
1d (lo14)
jęz. ang.
Agnieszka Jastrzębska
205
1/7
jęz. ang.
Patrycja Piasecka
302
1/6 (1a (lo14)) 1/6 (1b (lo14)) 1/6 (1c (lo14)) 2/7 (1d (lo14))
jęz. ang.
Anna Kłosowska
115
2/6 (1a (lo14)) 2/6 (1b (lo14)) 2/6 (1c (lo14)) 3/7 (1d (lo14))
jęz. ang.
Katarzyna Prabucka
206
3/6 (1a (lo14)) 3/6 (1b (lo14)) 3/6 (1c (lo14)) 4/7 (1d (lo14))
jęz. ang.
Joanna Deubel
306
4/6 (1a (lo14)) 4/6 (1b (lo14)) 4/6 (1c (lo14)) 5/7 (1d (lo14))
jęz. ang.
Artur Rusinek
11
5/6 (1a (lo14)) 5/6 (1b (lo14)) 5/6 (1c (lo14)) 6/7 (1d (lo14))
jęz. ang.
Paulina Fajer
7
6/6 (1a (lo14)) 6/6 (1b (lo14)) 6/6 (1c (lo14)) 7/7 (1d (lo14))
Jęz. pol.
Marta Wojcieszak
8
1d (lo14)
Infor.
Rafał Spręga
204
1/7
Jęz. hisz.
Barbara Kowalewska
105
2/7
jęz. ang.
Agnieszka Jastrzębska
205
1/7
jęz. ang.
Patrycja Piasecka
302
1/6 (1a (lo14)) 1/6 (1b (lo14)) 1/6 (1c (lo14)) 2/7 (1d (lo14))
jęz. ang.
Anna Kłosowska
115
2/6 (1a (lo14)) 2/6 (1b (lo14)) 2/6 (1c (lo14)) 3/7 (1d (lo14))
jęz. ang.
Katarzyna Prabucka
206
3/6 (1a (lo14)) 3/6 (1b (lo14)) 3/6 (1c (lo14)) 4/7 (1d (lo14))
jęz. ang.
Joanna Deubel
306
4/6 (1a (lo14)) 4/6 (1b (lo14)) 4/6 (1c (lo14)) 5/7 (1d (lo14))
jęz. ang.
Artur Rusinek
11
5/6 (1a (lo14)) 5/6 (1b (lo14)) 5/6 (1c (lo14)) 6/7 (1d (lo14))
jęz. ang.
Paulina Fajer
7
6/6 (1a (lo14)) 6/6 (1b (lo14)) 6/6 (1c (lo14)) 7/7 (1d (lo14))
4
10:45 - 11:30
jęz. ang.
Agnieszka Jastrzębska
205
1/7
Jęz. hisz.
Barbara Kowalewska
105
2/7
jęz. ang.
Agnieszka Jastrzębska
205
1/7
Jęz. hisz.
Barbara Kowalewska
105
2/7
H. A. dw
Joanna Deubel
306
1/7
Infor.
Rafał Spręga
204
2/7
Rel.
Czesław Wróbel
27
1d (lo14)
jęz. ang.
Agnieszka Jastrzębska
205
1/7
jęz. ang.
Patrycja Piasecka
302
1/6 (1a (lo14)) 1/6 (1b (lo14)) 1/6 (1c (lo14)) 2/7 (1d (lo14))
jęz. ang.
Anna Kłosowska
115
2/6 (1a (lo14)) 2/6 (1b (lo14)) 2/6 (1c (lo14)) 3/7 (1d (lo14))
jęz. ang.
Katarzyna Prabucka
206
3/6 (1a (lo14)) 3/6 (1b (lo14)) 3/6 (1c (lo14)) 4/7 (1d (lo14))
jęz. ang.
Joanna Deubel
306
4/6 (1a (lo14)) 4/6 (1b (lo14)) 4/6 (1c (lo14)) 5/7 (1d (lo14))
jęz. ang.
Artur Rusinek
11
5/6 (1a (lo14)) 5/6 (1b (lo14)) 5/6 (1c (lo14)) 6/7 (1d (lo14))
jęz. ang.
Paulina Fajer
7
6/6 (1a (lo14)) 6/6 (1b (lo14)) 6/6 (1c (lo14)) 7/7 (1d (lo14))
5
11:45 - 12:30
Jęz. pol.
Marta Wojcieszak
8
1d (lo14)
Podst. przed.
Katarzyna Bednarek
106
1d (lo14)
jęz. ang.
Agnieszka Jastrzębska
205
1/7
jęz. ang.
Patrycja Piasecka
302
1/6 (1a (lo14)) 1/6 (1b (lo14)) 1/6 (1c (lo14)) 2/7 (1d (lo14))
jęz. ang.
Anna Kłosowska
115
2/6 (1a (lo14)) 2/6 (1b (lo14)) 2/6 (1c (lo14)) 3/7 (1d (lo14))
jęz. ang.
Katarzyna Prabucka
206
3/6 (1a (lo14)) 3/6 (1b (lo14)) 3/6 (1c (lo14)) 4/7 (1d (lo14))
jęz. ang.
Joanna Deubel
306
4/6 (1a (lo14)) 4/6 (1b (lo14)) 4/6 (1c (lo14)) 5/7 (1d (lo14))
jęz. ang.
Artur Rusinek
203
5/6 (1a (lo14)) 5/6 (1b (lo14)) 5/6 (1c (lo14)) 6/7 (1d (lo14))
jęz. ang.
Paulina Fajer
7
6/6 (1a (lo14)) 6/6 (1b (lo14)) 6/6 (1c (lo14)) 7/7 (1d (lo14))
Hist.
Katarzyna Kuśmirek
12
1d (lo14)
Mat.
Alina Płońska
203
1d (lo14)
6
12:40 - 13:25
Jęz. pol.
Marta Wojcieszak
8
1d (lo14)
Fiz.
Małgorzata Grabowska
111
1d (lo14)
WOS
Brygida Hajduk- Migdalska
106
1d (lo14)
Zaj/godz wych.
Marta Wojcieszak
8
1d (lo14)
Mat.
Alina Płońska
203
1d (lo14)
7
13:40 - 14:25
Jęz. hisz.
Izabela Prostecka-Siwy
5
1/6 (1a (lo14)) 1/6 (1b (lo14)) 1/6 (1c (lo14)) 1/7 (1d (lo14))
H. H. dw
Cesar Navarro-Pedreno
202
2/7
Jęz. hisz.
Robert Kupiński
206a
2/6 (1a (lo14)) 2/6 (1b (lo14)) 2/6 (1c (lo14)) 3/7 (1d (lo14))
Jęz. hisz.
Aleksandra Witkowska- Masojć
302
4/6 (1a (lo14)) 4/6 (1b (lo14)) 4/6 (1c (lo14)) 5/7 (1d (lo14))
Jęz. hisz.
Barbara Kowalewska
105
5/6 (1a (lo14)) 5/6 (1b (lo14)) 5/6 (1c (lo14)) 6/7 (1d (lo14))
Jęz. niem.
Agnieszka Mazur
211a
6/6 (1a (lo14)) 6/6 (1b (lo14)) 6/6 (1c (lo14)) 7/7 (1d (lo14))
Rel.
Czesław Wróbel
27
1d (lo14)
Mat.
Alina Płońska
203
1d (lo14)
Geogr.
Robert Kupiński
206a
1d (lo14)
Biol.
Bożena Dąbrowska - Raszkowska
9
1d (lo14)
8
14:35 - 15:20
Literatura hiszpańska nauczana dwujęzycznie
Rosa Martos
309
2/7
-
Edu. bezp.
Mariusz Malitowski
27
1d (lo14)
Jęz. hisz.
Izabela Prostecka-Siwy
5
1/6 (1a (lo14)) 1/6 (1b (lo14)) 1/6 (1c (lo14)) 1/7 (1d (lo14))
Jęz. hisz.
Rosa Martos
309
2/7
Jęz. hisz.
Robert Kupiński
206a
2/6 (1a (lo14)) 2/6 (1b (lo14)) 2/6 (1c (lo14)) 3/7 (1d (lo14))
Jęz. hisz.
Aleksandra Witkowska- Masojć
202
4/6 (1a (lo14)) 4/6 (1b (lo14)) 4/6 (1c (lo14)) 5/7 (1d (lo14))
Jęz. hisz.
Barbara Kowalewska
105
5/6 (1a (lo14)) 5/6 (1b (lo14)) 5/6 (1c (lo14)) 6/7 (1d (lo14))
Jęz. niem.
Agnieszka Mazur
211a
6/6 (1a (lo14)) 6/6 (1b (lo14)) 6/6 (1c (lo14)) 7/7 (1d (lo14))
-
9
15:25 - 16:10
Literatura hiszpańska nauczana dwujęzycznie
Rosa Martos
309
2/7
-
-
-
-
10
16:20 - 17:05
-
-
-
-
-
11
17:15 - 18:00
-
-
-
-
-
12
18:10 - 18:55
-
-
-
-
-