BIP

Zajęcia dodatkowe

ZAJĘCIA DODATKOWE DLA UCZNIÓW ZSO NR 2

w roku szkolnym 2017/2018

Imię i nazwisko nauczyciela

Forma zajęć

Termin

Elżbieta BAZYLEWICZ

1.Konsultacje

2.Przygotowanie do konkursów i egzaminów gimnazjalnych

PON 14.35

PON 15.25

Katarzyna BEDNAREK

1.Konsultacje

PON 15.20

Aneta BIERKOWSKA

1.Konsultacje

2. Przygotowanie do konkursu

CZW 15.20

Lubomir CZAJKA

1.konsultacje

CZW 16.10

Bożena DĄBROWSKA-RASZKOWSKA

1.Konsultacje

2.Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego

ŚR 15.25

WT 14.25

Joanna DEUBEL

1.Konsultacje

2.Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego

ŚR 15.20

CZW 15.20

Joanna DIEDTRICH

1.Konsultacje

2.Przygotowanie do konkursu

ŚR 14.30

CZW 15.20

Renata FABIAŃSKA – GRZYBOWSKA

1.Konsultacje

PN 15.25

Paulina FAJER-SZCZERBATKO

1.Konsultacje

2.Przygotowanie do certyfikatów

WT 15.20

WT 16.05

Małgorzata GRABOWSKA

1.Konsultacje

2.Przygotowanie do matury

ŚR 7.20

WT 13.40

Anna GRYGOROWICZ-SZULC

1.Konsultacje

2.Przygotowanie do konkursów

ŚR 13.40

WT 15.20

Brygida HAJDUK-MIGDALSKA

1.Konsultacje

2.Przygotowanie do olimpiady i matury

ŚR 15.20

PN 15.20

Bożena JACZEWSKA

1.Konsultacje

2.Piłka siatkowa

ŚR 14.25

WT 14.25

Maria JAREMEK

1.Konsultacje

CZW 16.10

Agnieszka JASTRZĘBSKA

1.Konsultacje

2.Przygotowanie do egzaminów

PN 15.20

WT 15.20

Wiesław KLIMECKI

1.Konsultacje

2.Piłka nożna

CZW 14.30 - 16.00

Anna KŁOSOWSKA

1.Konsultacje

2.Koło języka angielskiego

PN 14.30

PN 8.00

Katarzyna KOŁODZIEJ-LEŚNIAK

1.Konsultacje

2.Język polski dla obcokrajowców

PT 14.35

PT 13.40

Małgorzata KOMARZYŃSKA-JASIAK

1.Konsultacje

2.Przygotowanie do konkursów

PN 15.20

PN 16.20

Barbara KOWALEWSKA

1.Konsultacje

2.Matura ustna dwujęzyczna

ŚR 15.35

WT 8.00

Robert KUPIŃSKI

1.Konsultacje

2.Wymiany szkolne

ŚR 15.20

ŚR 16.10

Małgorzata KUSZYK

1.Konsultacje

2.Aerobik

PN 15.20

ŚR 14.25

Katarzyna KUŚMIREK

1.Konsultacje

2.Przygotowanie do egz. gimnazjalnego

PT 15.20

PT 14.25

Małgorzata MAJEWSKA

1.Konsultacje

2.Przygotowanie do konkursów

ŚR 7.15

PT 7.15

Renata MAJEWSKA

1.Konsultacje

2.Diagnoza predyspozycji zawodowych

ŚR 15.30

Mariusz MALITOWSKI

1.Konsultacje, przygotowanie do konkursów

ŚR 15.20

Przemysław MALUJDY

1.Konsultacje

2.Siatkówka, piłka ręczna

ŚR 14.30-16.00

Rosa Cruz MARTOS MARTINEZ

1.Konsultacje

2.Teatr

ŚR 15.20

ŚR 16.10

Agnieszka MAZUR

1.Konsultacje

2.Przygotowanie do konkursu

WT 15.20

ŚR 15.20

Lidia MILER

1.Konsultacje

2.Przygotowanie do matury i olimpiady

PT 14.25

SOB

Cesar NAVARRO – PEDRENO

1.Konsultacje

ŚR 13.45

Maria NOGALSKA

1.Konsultacje

2.Przygotowanie do matury

PON 8.00

SOB

Jolanta PAKUTKO – BĘBENEK

1.Konsultacje

2.Fakultet

PN/ŚR 14.25

ŚR 8.00 – 9.50

Ewa PASŁAWSKA

1.Konsultacje

ŚR 14.30

Patrycja PIASECKA

1.Konsultacje

2.Przygotowanie do matury ustnej

ŚR 15.20

WT 14.35

 

Alina PŁOŃSKA

1.Konsultacje

2.Przygotowanie matury

ŚR 14.30

SOB

Katarzyna PRABUCKA

1.Konsultacje

2.Przygotowanie do konkursów

ŚR 15.20

CZW 15.20

Izabela PROSTECKA- SIWY

1.Konsultacje

2.Przygotowanie do egz. gimnazjalnych

PN 8.00

SOB

Joanna PRZEOBRAŻEŃSKA

1.Konsultacje

2.Przygotowanie do matury

CZW 15.20

PT 8.00

Artur RUSINEK

1.Konsultacje

ŚR 15.30

Magdalena SAMULCZYK-WOLSKA

1.Konsultacje

2.Praca z uczniem zdolnym

ŚR 14.30

PN 8.00

Rafał SPRĘGA

1.Konsultacje

2.Praca z uczniem zdolnym

WT 15.25

PN 15.25

Aleksandra SZKIBIEL

 

1.Konsultacje

2.Przygotowanie do konkursów

PN 14.25

CZW 15.20

Jolanta SZULC

1.Konsultacje

WT 12.30

Marcin SZEWCZYK

1.Konsultacje

2.Koszykówka

PT 13.30-15.00

Aleksandra WITKOWSKA-MASOJĆ

1.Konsultacje

2.Przygotowanie do matury

PT 8.00

PT 8.55

Iwona WIŚNIEWSKA

1.Konsultacje

2.Praca z uczniem zdolnym

ŚR 15.30

CZW 14.30

Marta WOJCIESZAK

1.Konsultacje

2.Przygotowanie do matury

CZW 14.25

PN 8.00

Czesław WRÓBEL

1.Konsultacje

2.Koło filozofii i religioznawstwa

PT 15.20

WT 15.20

CZW 15.20

Karolina ZAGÓRSKA

1.Konsultacje

WT 15.20

 

Brązowa szkoła 2017

2017-brazowe-liceum-perspektywy

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że

XIV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi w Szczecinie

jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2017".

Addvantage member

addvantage member




Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Szczecinie