Kolejny dobry mecz naszej drużyny
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny

mecz 5 1W czwartek 29 października odbyl sie kolejny dobry mecz naszej reprezentacji w piłkę nożną, tym razem nasza druzyna zmierzyla sie z uczniami Liceum Ogolnokształconego nr 5. Przez pierwsze minuty gra była wyrównana, obie drużyny grały bardzo dobrą defensywą. Pod koniec pierwszej połowy nasz reprezentant strzelił swojego pierwszego gola w rozgrywkach, tym samym dając nam prowadzenie (1:0). W krótkim odstępie czasowym rywale wykorzystali okazje do wyprowadzenia naszego bramkarza Adriana Kolasy z bramki i trafili wyrównującego gola (1:1). Pokrzykiwania i słowa otuchy kibiców dawały jeszcze wiarę na wygranie spotkania. Jak widać zmotywowały autora pierwszego gola do powtórzenia bramki i mimo próby odebrania piłki poradził sobie doskonale, zmieniając końcowy wynik na 2:1 dla gospodarzy, kontynuując dobrą dwu-meczową passę.

Strzelec: Maciek Paprocki (2).

mecz 5 2