BIP

Pierwszy wygrany mecz naszej reprezentacji
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny

Niezawodny bramkarzW dniu 27 października odbył się mecz z Liceum Ogólnokształcącym nr 3. Po pierwszym gwizdku sędziego, który rozpoczął spotkanie, gra była bardzo spokojna, jednak w niektórych momentach dominowali przeciwnicy. To oni wyprowadzali ataki i nie dopuszczali naszych piłkarzy do swojego pola karnego. Do ostatnich minut pierwszej polowy nadal był bezbramkowy remis, niestety w chwili nieuwagi naszych obrońców, mimo interwencji nie udało się zablokować strzału napastnika LO3, który wylądował idealnie w bramce. Zaraz po akcji piłkarze naszej szkoły ostro ruszyli na drugą stronę trafiając wyrównującego gola. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1. W drugiej partii meczu uczniowie LOXIV grali znacznie lepiej niż wcześniej, byli skupieni i zgrani. W ciągu pierwszych 5 minut zdobyli dwa punkty (3:1). Idealnie spisywali się w obronie, nie dając nawet cienia szansy na stratę bramki. W końcówce meczu dwubramkowy popis dał mam również autor pierwszego gola, zmieniając wynik końcowy na 5:1 dla naszych.

Strzelcy: Tomasz Frankowski (3), Szymon Sobieski (2)