Mecz z "Budowlanką"
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny
P1160458W dniu 15 października reprezentacja liceum w piłce nożnej zagrała mecz z Zespołem Szkół Budowlanych. Biorąc pod uwagę poprzednie mecze naszej drużyny, czwartkowe spotkanie można zaliczyć do jednego z lepszych mimo wyniku 2:5 dla gości. Zespół wykazał się bardzo dobrą grą defensywną, przez co przeciwnicy mieli problem z doprowadzeniem piłki do naszego pola karnego. Już po gwizdku sędziego, nierozpoczynającego pierwsza partię meczu nasi zawodnicy ruszyli na bramkę przeciwnika i w pięknym stylu Mateusz Grabski strzelił pierwszego gola (1:0). Późniejsze bramki należały jednak do uczniów Szkół Budowlanych (1:5). Jednak w ostatnich minutach licealiści oraz debiutujący kilka meczów wcześniej uczniowie gimnazjum idealnie wykorzystali sytuację i zmienili końcowy wynik na 2:5.
Strzelcy : Mateusz Grabski(1), Mateusz Kluczyk(1)
P1160458 mecz