Wymiana młodzieżowa - Segovia 2017

Kanion DuratonW dniach 2 – 9 grudnia byliśmy na kolejnej wymianie szkolnej. Tym razem powróciliśmy do Segowii, która przywitała nas śniegiem i lekkim chłodem. Jednak nie przeszkodziło to nam w świetnym spędzeniu tego czasu. Poznaliśmy realia jesienno - zimowej Segowii. Słynny akwedukt z czasów rzymskich, zamek Alcázar, przełęcz Somosierra, przepiękny Kanion Duratón, Dolina Poległych, to tylko niektóre z atrakcji, które przygotowała nam strona hiszpańska. Dodatkowo spędziliśmy dwa dni w Madrycie.

Wszyscy wrócili bardzo zadowoleni, a niektórzy już zaprosili swoich hiszpańskich kolegów na wakacje w Polsce!

Somosierra image013

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć>>

Jak również do obejrzenia filmowej relacji: