BIP

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2013/2014

XIV Liceum Ogólnokształcące

karolina

Karolina Filipczak


Finalistka XLIV Olimpiady Literatury i Języka Polskiego.


Opiekun: Lidia Miler

 

mikolaj

Mikołaj Chlubek


Finalista XXIX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.


Opiekun: Bożena Raszkowska

bartosz

Bartosz Sadowski


Finalista XXIX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.


Opiekun: Bożena Raszkowska

maciej

Maciej Jankowski


Finalista XXIX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.


Opiekun: Bożena Raszkowska

karol mikolaj bartek

Karol Jażdżyk, Mikołaj Chlubek Bartosz Sadowski

3 miejsce drużynowo w XLVI Konkursie Chemicznym dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa zachodniopomorskiego.

Karol Jażdżyk - wyróżnienie (5 miejsce) w klasyfikacji indywidualnej

Opiekun: Maria Nogalska

kuba

Jakub Spodniewski


Laureat (2 miejsce) XI Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego "Mikroprofesor" im. ks. prof. Józefa Tischnera


Opiekun: Rafał Spręga

 




 

Gimnazjum nr 32

Natalia Martelus

Natalia Martelus


Laureatka IV Ogólnopolskiej Olimpiady

Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów

Finalistka WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO


Opiekun: Katarzyna Prabucka, Justyna Bojanowska

beata feret

Beata Feret


Laureatka WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU GEOGRAFICZNEGO

Laureatka XII SZCZECIŃSKIEGO KONKURSU GEOGRAFICZNEGO

Hanna Łastowska

Hanna Łastowska


Laureatka WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU BIOLOGICZNEGO

Finalistka WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO

wiktoria stenka

Wiktoria Stenka


Laureatka XII SZCZECIŃSKIEGO KONKURSU BIOLOGICZNEGO

DLA GIMNAZJALISTÓW

Finalistka WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU BIOLOGICZNEGO

kacper paszynski

Kacper Paszyński


Laureat WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO
Z ELEMENTAMI WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE

Michal Skorski

Michał Skórski


Laureat WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO
Z ELEMENTAMI WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE

 

Finalista WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU GEOGRAFICZNEGO

 

kamil bujel

Kamil Bujel


Laureat XIII SZCZECIŃSKIEGO KONKURSU FIZYCZNEGO DLA GIMNAZJALISTÓW

Finalista WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU FIZYCZNEGO
Z ELEMENTAMI ASTRONOMII


Opiekun: Janusz Mielnik

Natalia Martynowicz

Martynowicz Natalia


Laureatka (6 miejsce) VI Małej Olimpiadzie Wiedzy o Społeczeństwie dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego

Finalistka WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO


artur gesicki

Artur Gęsicki


Finalista WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU FIZYCZNEGO
Z ELEMENTAMI ASTRONOMII

Finalista WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU GEOGRAFICZNEGO

Jakub Zawadzki

Jakub Zawadzki


Finalista WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU FIZYCZNEGO
Z ELEMENTAMI ASTRONOMII

Finalista WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU CHEMICZNEGO

Eryk Bojarski

Eryk Bojarski


Finalista WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Pawel Kraszewski

Paweł Kraszewski


Finalista WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO

Mikołaj Piwowarczyk

Mikołaj Piwowarczyk


Finalista WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO

Michal Paczek

Michał Paczek


Finalista WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO

Jan Szpiczakowski

Jan Szpiczakowski


Finalista WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU FIZYCZNEGO
Z ELEMENTAMI ASTRONOMII

Weronika Iglewska


Laureatka (5 miejsce)  VI Małej Olimpiadzie Wiedzy o Społeczeństwie dla uczniów gimnazjów województwa zachodniopomorskiego

 

Srebrna szkoła 2018

2018-srebrne-liceum-perspektywy

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że

XIV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi w Szczecinie

jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018".

Addvantage member

addvantage member

ZDJĘCIA

image23.jpg



Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Szczecinie