BIP

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2014/2015 PDF Drukuj Email

Gimnazjum nr 32

kamil bujel

Kamil Bujel


Finalista IX Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów

Finalista Olimpiady X Matematycznej Gimnazjalistów

Laureat Kuratoryjnego Konkursu Fizycznego

Laureat Konkurs Języka Angielskiego

Laureat XIV Szczecińskiego Konkursu Fizycznego Dla Gimnazjalistów Towarzystwa Na Rzecz Młodzieży Uzdolnionej

Tytuł Taona W Polsko - Ukraińskim Konkursie Fizycznym

I Miejsce i Tytuł Laureata W IV Konkursie Astronomicznym

Konkurs Informatyczny Sci#Code - 2 Miejsce

Uhonorowany Nagrodą Prezydenta Miasta

filip kurczynski

Filip Kurczyński


Laureat Kuratoryjnego Konkursu Historycznego z Elementami Wiedzy o Społeczeństwie

Laureat VIII Szczeciński Konkurs Historyczny Dla Gimnazjalistów Towarzystwa Na Rzecz Młodzieży Uzdolnionej

Finalista VII Mała Olimpiada WOS

Uhonorowany Nagrodą Prezydenta Miasta

sara urbańska

Sara Urbańska


Laureatka Kuratoryjnego Konkursu Historycznego z Elementami Wiedzy o Społeczeństwie

Finalistka VIII Szczecińskiego Konkursu Historycznego Organizowanego Przez Towarzystwo Na Rzecz Młodzieży Uzdolnionej

Uhonorowana Nagrodą Prezydenta Miasta

gabriela sopinska

Gabriela Sopińska


Laureatka Kuratoryjnego Konkursu Języka Angielskiego

II Miejsce W Regionalnym Konkursie Literackim „Oto Moja Pasja” Organizowanym Przez Szczeciński Oddział Swap

Konkurs Literacki „All About Me” - 3 Miejsce W Prozie w Kategorii Gimnazjum

Laureatka Olimpus - Konkurs Języka Angielskiego

Uhonorowana Nagrodą Prezydenta Miasta

karolina matejek

Karolina Matejek


Laureatka Kuratoryjnego Konkursu Języka Polskiego

maria tulecka

Maria Tułecka


Finalistka Kuratoryjnego Konkursu Języka Angielskiego

Finalistka Kuratoryjnego Konkursu Historycznego z Elementami Wiedzy o Społeczeństwie

Finalistka Kuratoryjnego Konkursu Języka Polskiego

natasza wywijas

Natasza Wywijas


Finalistka Kuratoryjnego Konkursu Języka Polskiego

Finalistka Kuratoryjnego Konkursu Chemicznego

julia jancelewicz

Julia Jancelewicz


Finalistka Kuratoryjnego Konkursu Języka Angielskiego

Finalistka IX Szczecińskiego Konkursu Polonistycznego Towarzystwa Na Rzecz Młodzieży Uzdolnionej

Laureatka Konkursu Języka Angielskiego Olimpus

Uhonorowana Nagrodą Prezydenta Miasta

zofia stelmaszczyk

Zofia Stelmaszczyk


Finalistka IX Szczecińskiego Konkursu Polonistycznego Towarzystwa Na Rzecz Młodzieży Uzdolnionej

Finalistka VII Małej Olimpiady WOS

Laureatka Olimpus - Konkurs Języka Angielskiego

kajetan kielbowski

Kajetan Kiełbowski


Finalista Kuratoryjnego Konkursu Historycznego

karolina cieciura

Karolina Cieciura


Finalistka Kuratoryjnego Konkursu Biologicznego

michal kosmicki

Michał Kośmicki


Finalista XIII Szczecińskiego Konkursu Biologicznego Towarzystwa Na Rzecz Młodzieży Uzdolnionej

karolina dymanus mucha

Karolina Dymanus-Mucha


Finalistka Kuratoryjnego Konkursu Geograficznego

wiktoria madeja

Wiktoria Madeja

 

Finalistka Kuratoryjnego Konkursu Geograficznego

Piotr Wrzodak


Finalista XI Szczecińskiego Konkursu Fizycznego Dla Gimnazjalistów Towarzystwa Na rzecz Młodzieży Uzdolnionej

 

Srebrna szkoła 2018

2018-srebrne-liceum-perspektywy

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że

XIV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi w Szczecinie

jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018".

Addvantage member

addvantage member

ZDJĘCIA

image18.jpg



Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Szczecinie