Dzień Otwarty PDF Drukuj Email

8 kwietnia 2017r. w Czternastce był Dzień Otwarty. Uczniowie zarówno Liceum jak i Gimnazjum oprowadzali naszych gości po szkole.

ludzie

Jedną z wielu atrakcji przygotowanych na ten dzień była degustacja potraw hiszpańskich. Potrawy były przygotowane przez naszych uczniów.

jedzenie DO

Niewątpliwą atrakcją był pokaz gotowania na żywo przygotowany przez ucznia klasy 3M Bartosza Kubiaka. Bartek przygotował następujące dania:tortilla de patatas, quesadillas oraz patatas bravas.

Bartek
tortilla Bartek

W Sali 105 odbywała się pokazowa lekcja języka hiszpańskiego prowadzona przez uczennice z 2 klasy gimnazjum.

paella

Można też było obejrzeć prezentację dotyczącą Sekcji Dwujęzycznej z językiem hiszpańskim oraz obejrzeć zdjęcia z wymiany uczniów ze szkoły z Hiszpanii.

8

Niewątpliwą atrakcją był pokaz gotowania na żywo przygotowany przez ucznia klasy 3M Bartosza Kubiaka. Bartek przygotował następujące dania: tortilla de patatas, quesadillas oraz patatas bravas.