Spotkanie z absolwentem PDF Drukuj Email

image00218 października 2017 r. w ramach cyklu „Spotkania z absolwentami„ gościliśmy w szkole dr. Roberta Bartłomiejskiego, zastępcę Dyrektora Instytutu Socjologii Wydziału Humanistycznego US, specjalistę ds. organizacyjnych i fundraisingu Szczecińskiego Inkubatora Kultury, członka Polskiego Towarzystwa Socjologicznego i Komisji Socjologii Polskiej Akademii Nauk Oddział w Gdańsku. Uczestnika programu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego „Transformation.doc” dla wybitnych polskich naukowców w Uniwersytecie Wageningen (Holandia) w 2015 r.

Dr Robert Bartłomiejski (absolwent 14 Liceum z 2003 r.) wspominając czas nauki w liceum przyznał, że jako uczeń w klasie o profilu humanistycznym z rozszerzonym językiem angielskim nabył umiejętności (był członkiem Szkolnego Klubu Debat, brał udział w Olimpiadzie Filozoficznej oraz angażował się w międzynarodowe projekty), które przygotowały go do dalszego etapu w życiu i miały duże znaczenie przy wyborze kierunku studiów.

Gość poinformował uczniów klas pierwszych liceum o szczecińskim budżecie obywatelskim

image001 image003
image004 image005