Aktualności biblioteki

KONKURS FOTOGRAFICZNY

„Biblioteka - dobre miejsce dla człowieka”

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie wszystkich uczniów naszej szkoły, którzy pragną:

• ukazać bibliotekę szkolną jako miejsce, które poprzez swój klimat jest przyjazne każdemu człowiekowi pragnącemu wzbogacić swoją wiedzę, kulturę i osobowość
  • zwrócić uwagę na to, że biblioteka spełnia rolę aktywnej i potrzebnej agendy szkolnej
  • dokumentować wydarzenia mające związek z biblioteką i jej szeroko pojętymi funkcjami
  • rozwijać się w sztuce fotografii

Wasze zadanie polega na ukazaniu w formie fotografii szeroko pojętej działalności biblioteki szkolnej.

Każdy uczestnik lub grupa uczestników może zgłosić na konkurs nie więcej niż 5 fotografii.

Zdjęcia (odbitki lub w postaci cyfrowej) prosimy przynosić do biblioteki szkolnej.

Wasze prace zostaną ocenione przez jury składające się z uczniów naszej szkoły oraz nauczycieli.

Laureaci i wszyscy uczestnicy zostaną nagrodzeni (nagrody-niespodzianki oczywiście!).

Na Wasze zdjęcia czekamy do 30 maja 2017. Najlepsze prace umieścimy na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy, zachęcamy … i czekamy…

Nauczyciele bibliotekarze

Brązowa szkoła 2017

2017-brazowe-liceum-perspektywy

jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2017".

20170425_155603.jpg