1 czerwca 2017 roku Sekcja Hiszpańska w Czternastce obchodziła 10 lecie istnienia. Z tej okazji odbyły się liczne atrakcje takie jak:

IX Konkurs Wiedzy o Hiszpanii

Konkurs piosenki w języku hiszpańskim

Uroczyste wręczenie dyplomów dla najlepszych uczniów Sekcji Hiszpańskiej oraz cześć artystyczna prezentująca najpiękniejsze miejsca w Madrycie.

Wśród zaproszonych gości, swoją obecnością uświetnili nasze obchody m.in. P. Dyrektor wydziału oświaty urzędu miasta Szczecin - Lidia Rogaś, Pro-dziekan US - Małgorzata Olesiewicz Materska, Consejero de Educacion Joaquin Tamara Espot.

Wszystkim uczestnikom oraz zaproszonym serdecznie dziękujemy za udział i do zobaczenia w przyszłym roku.

SREBRNA SZKOŁA 2019