W dniu 11 kwietnia uczniowie klasy 1 A wraz ze swoim drugim wychowawcą p. Rafałem Spręgą mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie na strzelnicy sportowej Delve.

Zajęcia praktyczne ze strzelania sportową bronią palną poprzedziło szkolenie teoretyczne. Instruktor wytłumaczył młodzieży jak posługiwać się bronią, aby trafić do celu i jednocześnie zachować wszystkie procedury bezpieczeństwa. Dla wszystkich młodych ludzi był to pierwszy kontakt z bronią palną.

Po ćwiczeniach każdy z uczniów zabrał ze sobą na pamiątkę tarczę z własnymi wynikami, które jak na pierwszy kontakt z bronią były dobre.

SREBRNA SZKOŁA 2018

pasowanie02.jpg