Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas do szkoły Time to school Zeit zur Schule Ya es tiempo para ir a la escuela Czas do szkoły Time to school Zeit zur Schule Ya es tiempo para ir a la escuela

WYMIANY MŁODZIEŻOWE

Developed in conjunction with Joomla extensions.

PEDAGOG SZKOLNY

SECCIóN BILINGüE

Każdego roku 14 LO chętnie angażuje się w przedświąteczne działania charytatywne. Do ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka” włączyli się tym razem uczniowie z klasy 2b wraz z wychowawczynią - panią Joanną Przeobrażeńską oraz kilka osób z klasy 2d. W ciągu tygodnia zebrali różnego rodzaju dary a także zakupili potrzebne produkty, które trafią do rodziny wielodzietnej na święta Bożego Narodzenia. Podczas przygotowywania paczki największym zaangażowaniem wyróżnili się uczniowie: Karolina Hołodowska, Alicja Kasperec, Alicja Radlińska, Dominik Boer, Emilia Walkiewicz, Martyna Ćwiertniak, Maja Zawadzińska.

 

Wspólnymi siłami licealistów, nauczycieli i rodziców udało się również zorganizować „Paczkę dla zwierzaczka”, w ramach drugiej akcji świątecznej, ogłoszonej przez Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Szczecinie. Dzięki hojności darczyńców zostały zgromadzone w kartonach specjalne artykuły dla zwierząt w schronisku, które ułatwią im przetrwanie trudnego okresu zimowego.

 

Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za otwarte serca!

ZŁOTA SZKOŁA 2021

WSPÓŁPRACA

ADDVANTAGE MEMBER

ZDJĘCIA

201128696_934509650452372_3894564202833820256_n.jpg

XIV LO