Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas do szkoły Time to school Zeit zur Schule Ya es tiempo para ir a la escuela Czas do szkoły Time to school Zeit zur Schule Ya es tiempo para ir a la escuela

WYMIANY MŁODZIEŻOWE

Developed in conjunction with Joomla extensions.

PEDAGOG SZKOLNY

SECCIóN BILINGüE

Z początkiem jesieni wychowawcy klas pierwszych zorganizowali swoim uczniom jednodniowe wycieczki integracyjne. Niektóre wyjazdy stworzyły też możliwość poznania ciekawej okolicy lub zdobycia nowej wiedzy. Niezwykłą lekcję historii przeżyli na przykład licealiści z klasy 1d, udając się 27.09. do Centrum Współpracy Międzynarodowej w Grodnie (k. Międzyzdrojów), dzięki inicjatywie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego, we współpracy z Muzeum Narodowym w Szczecinie – Centrum Dialogu Przełomy. Podczas zwiedzania instytucji wyjątkową atrakcją było spotkanie z politykiem, panem Arturem Balazsem, który przybliżył młodzieży zagadnienie obrad Okrągłego Stołu i narodzin demokracji, zachęcając do dyskusji na temat wolności, cenzury czy prawa do strajku.

Dwa dni później uczniowie kl.1d integrowali się na wyjeździe w Trzebawiu, na terenie Wielkopolskiego Parku Narodowego. Mile spędzony czas w urokliwym plenerze upłynął  na grach i zabawach zespołowych, jak „Koło fortuny”, strzelanie do celu, wspinaczka po ściance czy pełna emocji - drużynowa walka o sztandar.

ZŁOTA SZKOŁA 2021

WSPÓŁPRACA

ADDVANTAGE MEMBER

ZDJĘCIA

200745116_494230238356988_2436813321850677196_n.jpg

XIV LO