Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas do szkoły Time to school Zeit zur Schule Ya es tiempo para ir a la escuela Czas do szkoły Time to school Zeit zur Schule Ya es tiempo para ir a la escuela

PEDAGOG SZKOLNY

SECCIóN BILINGüE

BIBILIOTEKA

Boże Narodzenie tuż, tuż, a nastrój świąteczny zawitał w „Czternastce” 6 grudnia, w mikołajki. W ten dzień Samorząd Uczniowski zaproponował młodzieży i nauczycielom przebranie się w strój nawiązujący do zbliżających się Świąt. Cała szkoła emanowała więc radosnym nastrojem i ferią barw, gdyż większość osób miała na sobie kolorowe sweterki z reniferami, bałwanami czy Mikołajami. Nie zabrakło także fantazji w doborze akcesoriów iluminacyjno-akustycznych. Niektórzy przyozdobili swoje ubrania dzwonkami, pozytywkami a nawet naszyjnikiem z palącymi się lampkami choinkowymi! Najbardziej pomysłowi licealiści wzięli udział w konkursie, a wyróżnionymi zostali: Jan Olczak z kl. 2a (I msc.), Roksana Koper z 2c (II msc.), Szymon Raźmiej z 1fp (III msc.).

Tradycyjnie w dzień św. Mikołaja nasza szkoła włączyła się również w akcję zbiórki pieniędzy na potrzeby Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych. Podczas przerw międzylekcyjnych sprzedawane były pyszne ciasta, upieczone przez naszych uczniów.

ZŁOTA SZKOŁA 2020

ADDVANTAGE MEMBER

ZDJĘCIA

dsc_0687_edited.jpg

XIV LO