Do góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Czas do szkoły Time to school Zeit zur Schule Ya es tiempo para ir a la escuela Czas do szkoły Time to school Zeit zur Schule Ya es tiempo para ir a la escuela

PEDAGOG SZKOLNY

SECCIóN BILINGüE

BIBILIOTEKA

 W sobotni wieczór 16 lutego, w Hotelu Radisson, rozpoczął się Bal Studniówkowy licealistów z „Czternastki”. Po tradycyjnym polonezie i życzeniach pani dyrektor Anny Kowalczyk rozgorzała całonocna zabawa. W programie artystycznym była m. in. składanka tańców standardowych w wykonaniu uczniów (kl. 3a i 3d), skecz o lekcji matematyki u pani Aliny Płońskiej (kl. 3b) oraz inne gry i rywalizacje towarzyskie, jak „gorące krzesło” czy taniec „z balonem” i „na gazecie”. Wiele emocji przyniosły również wybory Króla i Królowej Balu. Tegorocznymi zwycięzcami konkursu zostali: uczennica z klasy 3b - Martyna Kubicka i pan Wiesław Klimecki - legendarny trener w naszej szkole, od niedawna na emeryturze. Nie zabrakło przy tym sentymentalnych wspomnień i anegdot, wspólnych zdjęć pamiątkowych a także wypróbowywania studniówkowych zaklęć, które powinny w maju przynieść uczniom szczęście.  

A że matura zbliża się milowymi krokami życzymy wszystkim trzecioklasistom pomyślnego ukończenia szkoły i połamania piór na egzaminach ! ! !

ZŁOTA SZKOŁA 2020

ADDVANTAGE MEMBER

ZDJĘCIA

dsc_0603_edited.jpg

XIV LO