W dniach 15-22 kwietnia gimnazjaliści z sekcji hiszpańskiej (kl.2M i 2N) byli na wycieczce edukacyjnej w Maladze. Po dotarciu na miejsce zamieszkali u rodzin, dzięki czemu cały czas mówili w języku hiszpańskim, poznając tradycje ulubionego kraju i potrawy regionalne. Do południa uczniowie uczęszczali na lekcje, które prowadzili rodowici Hiszpanie. Po zajęciach w szkole mieli inne atrakcje, jak zwiedzanie miasta, kurs tańca flamenco, degustowanie tapas czy odpoczynek na plaży. Gimnazjaliści mieli też okazję zwiedzenia Sevilli.

Obie klasy wróciły do Szczecina bardzo zadowolone, z dużą motywacją do nauki języka hiszpańskiego.

SREBRNA SZKOŁA 2018

festyn19.jpg